2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tychy
Dodane 03 kwietnia 2024

Młodszy specjalista / Osoba ze znajomością AutoCAD 2D

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam

Szukamy współpracownika/pracownika do biura projektowego w branży elektroenergetycznej. Zajmujemy się projektowaniem łatwiejszych i trudniejszych zagadnień związanych z "prądem".

W związku z nowymi projektami na rzecz TAURON Dystrybucja S.A. poszukujemy: Młodszego specjalisty / Osoby ze znajomością AutoCAD 2D

Jeżeli po przeczytaniu tych kilku zdań uznasz że możemy nawiązać współpracę to napisz lub zadzwoń.

Miejsce wykonywania pracy to Tychy.

Zadania

  • pomoc przy pracach projektowych (rysunki/ zestawienia/ schematy/opisy/dokumentacje] związane z projektowaniem przyłączy i sieci elektroenergetycznych

  • wykonywanie wizji lokalnych,

  • przygotowywanie notatek służbowych, itp.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość programu AutoCAD-2D / lub programów pochodnych

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane w trakcie studiów,

  • bardzo dobra komunikatywność,

  • znajomość obsługi komputera, skanera i pakietu Office,

  • dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B,

  • sumienna realizacja powierzonych zadań,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (firma projektowa lub jednostka samorządu terytorialnego) będzie mile widziana,

Oferujemy:

  • realizacja projektów w branży elektrycznej i elektroenergetycznej,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • elastyczny czas pracy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 669533767