2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Inowrocław
Dodane Dzisiaj o 10:23

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Aquafit Polska – źródło czystej wody

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. sprzedaży

  • Miejsce wykonywania pracy: Inowrocław, kujawsko-pomorskie

  • umowa o pracę

  • pełny etat

  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i zarządzanie bazą danych klientów oraz podejmowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży

  • aktywne poszukiwanie i nawiązywanie relacji z nowymi klientami, dbając o ich potrzeby i oczekiwania

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych poprzez skuteczne przygotowanie ofert handlowych i negocjacje warunków współpracy

  • regularne raportowanie wyników

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy poprzez stosowanie standardów obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży, preferowane w sektorze B2B

  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych

  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • znajomość obsługi programów CRM

  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • j. angielski na poziomie min. B2

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • czas pracy od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00

  • wynagrodzenie zasadnicze (uzależnione od kompetencji zawodowych)

  • atrakcyjny system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

APLIKACJĘ zawierającą CV oraz z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych, prosimy przesyłać na adres biuro małpka aquafitpolska.pl

O nas

Dostarczamy najnowocześniejsze systemy uzdatniania wody, gwarantujące doskonałą jakość i energooszczędną pracę na lata. Stosujemy zaawansowaną technologię projektowaną tak, aby wyeliminować zanieczyszczenia z każdego ujęcia wody.

Sprawdzone zasady i standardy współpracy umożliwiły osiągnięcie stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku. Mimo to nieustannie wdrażamy nowoczesne rozwiązania, dążymy do podnoszenia jakości procesu obsługi i dokładamy wszelkich starań, by być najlepszym partnerem biznesowym w dziedzinie uzdatniania wody.

Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych produktów i usług, które spełniają najwyższe normy jakości i wymagania klientów oraz zapewnienie zrównoważonego rozwoju naszej firmy z dbałością o ochronę środowiska. Wizją przedsiębiorstwa jest stać się liderem i preferowanym dostawcą rewolucyjnych i ekologicznych urządzeń oraz systemów instalacyjnych poprzez długotrwałe relacje z Klientami oparte na zaufaniu.

Wspólnie z nami odpowiedzialnie zbudujesz zrównoważoną i bezpieczną przyszłość.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 917324270