2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Bemowo
Dodane 02 kwietnia 2024

Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. jakości i administracji

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obowiązki:

  • Telefoniczna weryfikacja poziomu satysfakcji klienta.

  • Komunikacja z innymi działami.

  • Analiza raportów.

  • Wprowadzanie danych do Excela.

  • Wystawianie FV/not obciążeniowych

Wymagania:

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

  • Umiejętność prowadzenia rozmowy telefonicznej z klientem.

  • Dokładność, komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej.

Co oferujemy:

  • Nie wymagamy doświadczenia – rozwój i wdrożenie pod okiem doświadczonego zespołu

  • Elastyczne godziny pracy możliwość rozpoczęcia pracy między 8 a 10 rano

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Opiekę medyczną Luxmed współfinansowaną przez firmę po 3 miesiącach

  • Zniżkę na wynajmy pracownicze

  • Dobrą lokalizację biura na warszawskim Bemowie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 856095079