2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Pruszków
Marta
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista/-ka ds. personalno-administracyjnych

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • nadzór nad obiegiem dokumentów personalnych;

  • wspieranie realizacji procesów kadrowych (proces rekrutacji, inne);

  • sporządzanie umów, aneksów;

  • kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP (centrala);

  • sporządzanie raportów, zestawień, analiz personalnych;

  • stały kontakt z pionem personalnym w koncernie w Polsce;

  • koordynacja benefitów;

  • rejestracja dokumentów w bazach cyfrowych.

Oczekiwania:

  • duża samodzielność, zaangażowanie w pracę;

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dokładność, odpowiedzialność;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego;

  • znajomość prawa pracy - będzie dodatkowym atutem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 908352484