2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Lublin
Dodane 12 czerwca 2024

Młodszy specjalista ds. zgłoszeń i reklamacji SAVICKI

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Od ponad 40 lat tworzymy wyjątkową biżuterię, w której przenosimy to co ulotne w ponadczasową doskonałość. Umiejętnie łączymy rzemiosło i sztukę, podkreślając ponadprzeciętność piękna w każdym produkcie.

Zespół firmy SAVICKI tworzą wyłącznie najlepsi profesjonaliści, którzy oprócz doskonałego warsztatu są także otwarci i czuli na prawdziwe piękno i styl. Tę subtelną różnicę dostrzeże każdy, kto ceni najwyższą jakość i szlachetną, nieskazitelnie piękną formę. Od lat uczestniczymy w magicznych i niepowtarzalnych chwilach życia naszych klientów.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu pasjonatów i wspólnie z nami budować silną markę?

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zaangażowanej i empatycznej osoby.

Status studenta zaocznego i doświadczenie na podobnym stanowisku będą dodatkowymi atutami.

Zakres obowiązków:

  • Procesowanie zgłoszeń reklamacyjnych

  • Dbanie o wzorowy kontakt z klientem posprzedażowym zarówno telefoniczny jak i e-mailowy

  • Współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości usług

  • Kontrola kompletności i terminowości dostarczanych reklamacji

  • Rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnych zgodnie z wewnętrznymi procedurami

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego mieszczących się w charakterze pracy na tym stanowisku

Wymagania:

  • Status studenta zaocznego - będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość pakietu MS Office będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Sumienność

  • Dobra organizacja pracy

  • Szybkie przyswajanie wiedzy

  • Dyspozycyjność na cały etat - warunek konieczny

  • Energiczność

  • Umiejętność pracy w zespole i dbanie o jak najlepszą atmosferę

Oferujemy :

  • ciekawą pracę w środowisku dóbr luksusowych

  • Prace tymczasową na tym stanowisku, a dla najlepszych stałe zatrudnienie

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy

  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

  • pakiet benefitów - dofinansowanie do karty sportowej

  • atrakcyjne rabaty pracownicze

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, nie zwlekaj, wyślij swoje CV.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 840224070