2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Opolskie
  6. Logistyka - Nysa
Dodane 21 maja 2024

Młodszy specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, poszukuje doświadczonego specjalisty ds. zaopatrzenia i logistyki. Jesteśmy liderem w produkcji innowacyjnych rozwiązań z tworzyw sztucznych, dostarczając produkty najwyższej jakości na krajowe i międzynarodowe rynki. Nasza misja opiera się na ciągłym doskonaleniu i rozwoju, dlatego poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i przyczyni się do dalszego wzrostu efektywności naszych procesów logistycznych i produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Poprawne, zgodne z przepisami i interesem zakładu zamawianie i sprowadzanie towarów z zagranicy w powierzonym obszarze dostawców

  • Określanie i zamawianie odpowiedniej ilości i rodzaju produktów pod potrzeby produkcji

  • Analiza i negocjacje warunków handlowych

  • Reklamowanie towarów i usług

  • Monitorowanie terminowości dostaw

  • Prowadzenie rejestrów i oceny dostawców i towarów

  • Optymalizacja stanów magazynowych

  • Gospodarowanie zgromadzonymi zapasami

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesami logistycznymi

  • Sporządzanie długoterminowych deklaracji dostawców

  • Organizowanie transportów, wysyłek i dokumentów z nią związanych

  • Wsparcie działu logistyki w bieżących tematach

  • Wsparcie działu handlowego w przygotowaniu ofert

  • Utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z dostawcami, a także wyszukiwanie potencjalnych dostawców

  • Realizowanie polityki działu zakupów

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku w jednym z wymienionych obszarów: zakupy, logistyka

  • Wykształcenie wyższe (preferowane)

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi komputera

  • Dobra organizacja pracy, otwartość, komunikatywność

  • Umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym

  • Umiejętność optymalizacji zakupów i kosztów transportu poprzez analizę produktów i cen

  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki oraz planowania produkcji

  • Zdolność efektywnej pracy w stresujących warunkach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 920010061