2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Podkarpackie
  6. Zakupy - Rzeszów
Dodane 08 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. zakupów materiałów elektrycznych

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem działu zakupów w firmie GC Energy poszukujemy Młodszego specjalisty ds. zakupów materiałów elektrycznych

Miejsce pracy: Rzeszów (praca stacjonarna)

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy od pon do pt w godzinach 8-16

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • naukę języka angielskiego

  • własne miejsce parkingowe

Zakres obowiązków: zapewnienie terminowych i optymalnych finansowo dostaw materiałów kluczowych w ramach kontraktów realizowanych przez spółkę na budowach w kraju i za granicą, w tym w szczególności:

  • wsparcie działu kosztorysów i ofertowania w zakresie wyceny materiałów wchodzących w zakres robót oferowanych przez spółkę z branży elektrycznej (w fazie przygotowania odpowiedzi na zapytania ofertowe klientów, przetargi publiczne),

  • negocjacje warunków zakupu z dostawcami, analizy porównawcze, rekomendowanie do zarządu najkorzystniejszych ofert,

  • udział w opracowaniu umów z dostawcami / zamówień na dostawy, pośrednictwo w formalizowaniu umów uzgodnionych pomiędzy dostawcą a spółką,

  • kontrola i monitorowanie dostaw zamówionych materiałów na budowy, podejmowanie działań prewencyjnych oraz naprawczych, informowanie o możliwych opóźnieniach,

  • optymalizacja kosztów zakupu materiałów i narzędzi, rekomendacje dla zarządu spółki zmierzające do redukcji kosztów, zastąpienia wykorzystywanych materiałów alternatywnymi, współpracy z nowymi dostawcami,

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe - profil energetyczny, elektryczny, automatyka lub pokrewny,

  • wiedza z zakresu dokumentacji technicznej i wymagań jakościowych materiałów stosowanych w budowie instalacji elektrycznych,

  • mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej na podobnym stanowisku (hurtownie elektryczne itp.),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (negocjacje w języku angielskim)

  • dobra znajomość MS Excel.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910257997