2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Praga-Południe
Dodane 15 maja 2024

Młodszy Specjalista ds Zakupów IT (m/k), praca hybrydowa

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Młodszy Specjalista ds Zakupów IT (m/k)

(praca hybrydowa w Warszawie, Praga Południe)

Zadania:

  • zarządzanie kategoriami zakupowymi, w tym IT,

  • zarządzanie bazą dostawców oraz kategoriami zakupowymi,

  • wdrażanie dobrych praktyk zakupowych we współpracy z klientami wewnętrznymi,

  • zarządzanie bazą dostawców, w tym rozwijanie współpracy z aktualnymi dostawcami i pozyskiwanie nowych,

  • weryfikacja umów,

  • budowanie długoterminowych partnerskich relacji z klientami wewnętrznymi,

  • współpraca z zespołem globalnym, odpowiedzialnym za wskazany obszar kategorii zakupowej,

  • raportowanie efektywności kategorii zakupowej oraz wsparcie działu SCM w raportowaniu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, techniczne lub logistyczne),

  • doświadczenie w zarządzaniu obszarem zakupów indirect - mile widziane,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 - mile widziana,

  • umiejętność sprawnej realizacji celów zakupowych przy jednoczesnym budowaniu pozytywnych relacji z klientem wewnętrznym,

  • doświadczenie w weryfikacji umów z dostawcami,

  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,

  • pro-aktywność, samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w realizacji zadań,

  • bardzo dobra znajomość aplikacji pakietu Office.

Oferujemy:

  • Praca hybrydowa,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy i w przyjaznej atmosferze,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia i system premiowy,

  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, karnet sportowy, ubezpieczenie, dodatkowe dni wolne.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 918461830