2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Olsztyn
THALE
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy:  Wilimowo, Olsztyn

Nr ref.: NZ/01/04/2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów zakupowych wg złożonego zapotrzebowania

  • utrzymywanie dobrych kontaktów z dotychczasowymi dostawcami

  • pozyskiwanie nowych źródeł dostaw

  • prowadzenie procesu reklamacyjnego w ramach podległych grup produktowych

  • identyfikacja, weryfikacja oraz rejestr dokumentów zakupowych

  • współpraca z innymi działami Firmy

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego – minimum B2

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • zdolności analitycznego myślenia

  • umiejętność organizacji pracy

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, rzetelność i sumienność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, nastawionej na dynamiczny rozwój

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • transparentne warunki wynagrodzenia

  • zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika

  • możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji

  • atrakcyjny pakiet socjalny i dofinansowania: świadczenia świąteczne, nagrody roczne , wczasy pod gruszą, pakietu medycznego Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru

  • transport pracowników do firmy THALE Sp. z o. o. Sp. k. z centrum Olsztyna, Morąga, Szałstr i Boguchwał

OŚWIADCZENIE

W celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji wymagane jest dołączenie następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym, na stanowisko Specjalista ds. Zakupów. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

Kandydatów zainteresowanych przyszłymi rekrutacjami prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez spółkę THALE Sp. z o. o. Sp. k. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się pod adresem:

zamocowania.niczuk.pl/page/175/O-nas/RODO-i-polityka-prywatno%C5%9Bci

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 909125502