2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Kutno
Dodane 18 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JEŻELI LUBISZ ZAKUPY I KONTAKT Z LUDŹMI A DODATKOWO UMIESZ PROWADZIĆ NEGOCJACJE HANDLOWE, TO MAMY DLA CIEBIE PROPOZYCJĘ

Rozpocznij pracę jako:

Miejsce pracy: Kutno

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • Przygotowywanie i wysyłanie zamówień na materiały techniczne, pomocniczne, informatyczne i eksploatacyjne,

  • Analizowanie zgłoszonych zapotrzebowań i koordynowanie procesu ich realizacji

  • Zbieranie ofert cenowych na zamawiane materiały

  • Czuwanie nad terminową realizacją zamówień

  • Monitorowanie rynku pod kątem potrzeb przedsiębiorstwa

  • Wyszukiwanie dostawców,  utrzymywanie właściwych relacji z dostawcami, negocjowanie ogólnych warunków handlowych z dostawcami

  • Współpraca w celu zapewnienia technicznej i operacyjnej pomocy dla wszystkich działów związanych z zakupami

Nasze oczekiwania to:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra obsługa komputera

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP

  • Mile widziana wiedza techniczna z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki niezbędna do realizacji zamówień

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Umiejętności interpersonalne

  • Wysoka kultura osobista

  • Czynne prawo jazy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia regulaminowa

  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kompetencje

  • Wspierającą atmosferę pracy opartą o współpracę, szacunek i i zaufanie

  • Korzystną ofertę ubezpieczenia na życie (pakiet PZU – ubezpiecz siebie i swoich bliskich)

  • Program poleceń pracowniczych (dodatkowe premie za polecenie pracownika)

  • Możliwość uczestnictwa w aktywnościach sportowych organizowanych przez Pracodawcę (wspólne treningi siatkówki, biegi firmowe itp.)

  • System benefitów oferowany przez pracodawcę:

    -    system kafeteryjny MyBenefit,

    -    karta Multisport,

    -    bonusy świąteczne.

Jesteśmy polską firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki oraz półprodukty dla branży farmaceutycznej.

Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym.

Jeżeli tak jak nam są Ci bliskie wartości:

·        Szacunek

·        Wspólne działanie

·        Odpowiedzialność

·        Samodoskonalenie

Nie wahaj się zaaplikować!

Wyślij nam swoje CV !

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 912444134