2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Dodane 16 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma marketingowa, z siedzibą w centrum Warszawy, poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Główne zadania:

·         Wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach - kontakt telefoniczny i mailowy

·         Kontakt z klientem

·         Zlecone działania administracyjne

·         Współpraca z działami wewnętrznymi firmy

Poszukujemy osoby:

·         Komunikatywnej i otwartej na pracę z Klientem

·         Proaktywnej, umiejętnie zarządzającej swoim czasem pracy

·         Dostępnej do podjęcia nowej pracy od zaraz

·         Sprawnie poruszającej się w Internecie

·         Znajomość języka angielskiego (mile widziane)

Oferujemy:

·         Stabilną pracę w systemie hybrydowym i biuro w centrum Warszawy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów

·         Pracę w młodym, przyjaznym zespole

·         Pełne szkolenie i wsparcie doświadczonego zespołu na każdym etapie współpracy

·         Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego

·         Możliwość pracy zdalnej w określonym zakresie

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 882436876