2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Mokotów
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

HRC IT zajmuje się kompleksowym wsparciem przedsiębiorstw w zakresie obsługi informatycznej oraz rozwoju infrastruktury teletechnicznej i oprogramowania.

Jednym z głównych obszarów działania jest pełna obsługa informatyczna obiektów hotelowych wraz z instalacją i budową systemów informatycznych. Wieloletnie doświadczenie i wiedza Naszych pracowników oraz specjalizacja w potrzebach i znajomości branży HoReCa jest źródłem Naszego stałego rozwoju i satysfakcji naszych Klientów.

Do Naszego biura w Warszawie (Wilanów) poszukujemy osoby o poniższych kwalifikacjach:

Wymagania:

- ninimalne doświadczenie na podobnym stanowisku

- bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows

- znajomość zagadnień sieciowych - IP, LAN, WAN, DNS, DHCP, VPN

- znajomość działania poczty e-mail i konfiguracji klientów pocztowych

- znajomość budowy komputera

- znajomość pakietu Microsoft Office

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

- wysoka kultura komunikacji z klientem

- znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznych)

- rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań

- dyspozycyjność

- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- znajomość systemów Windows Server

- znajomość Active Directory

- znajomość rozwiązań i urządzeń Mikrotik, Cisco, Ubiquiti, Draytek, HP

- znajomość systemów iOS i macOS

Obowiązki:

- Wsparcie techniczne i merytoryczne klientów

- Zarządzanie dokumentacją techniczną

- Nadzorowanie i konserwacja urządzeń IT

- Udział w projektach wdrożeniowych i modernizacyjnych

- Obsługa systemu zgłoszeniowego

- Wyjazdy do klienta

Oferujemy:

- pracę w młodym zespole

- możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

- miłą i luźną atmosferę

- uczestnictwo w ciekawych projektach

- pakiet medyczny

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 772919437