2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Technicznych - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Technicznych

Nr ref. rekrutacji: 234/195/WRO/2024

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie będą Twoje zadania?

  • współpraca przy prowadzeniu i monitorowaniu zadań związanych z eksploatacją sieci gazowej

  • realizacja zadań związanych z ewidencją majątku sieciowego oraz zdarzeń i prac na sieci gazowej

  • realizacja zadań związanych z obsługą układów pomiarowych i redukcyjno-pomiarowych

  • współpraca w zakresie procesu przyłączeniowego

  • prowadzenie obsługi środków transportu i obiektów kubaturowych wraz z gospodarką odpadami

  • prowadzenie gospodarki i ewidencji środków ochrony indywidualnej i użytkowanych urządzeń wykorzystywanych w eksploatacji sieci gazowej

  • organizacja przepływu informacji mailowej i telefonicznej oraz obiegu dokumentów, prowadzenie rejestru pism, ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentacji

  • sporządzanie pism, raportów, zestawień.

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie minimum średnie (wskazane techniczne, zapewniające wiedzę specjalistyczną w danej specjalizacji zawodowej)

  • praktyczna umiejętność pracy z pakietem MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • znajomość przepisów obowiązujących przy budowie i użytkowaniu sieci dystrybucyjnych

  • wiedza z zakresu gazownictwa

  • znajomość zagadnień dot. administrowania zasobami sprzętowymi, środkami transportu i zapleczami kubaturowymi, obsługą spraw pracowniczych

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce! Zajęliśmy 7 miejsce w badaniu marki pracodawcy Randstad Employer Brand Research 2022.

  • premia miesięczna i kwartalna

  • szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi​

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych

  • work-life balance np. elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek

  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 912126489