2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wolsztyn
Dodane 29 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Technicznych - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Technicznych

Miejsce świadczenia pracy: Wolsztyn

Nr ref. rekrutacji: 287/228/POZ/2024

Jakie będą Twoje zadania?

  • współpraca przy prowadzeniu i monitorowaniu zadań związanych z eksploatacją sieci gazowej

  • ewidencja majątku sieciowego oraz zdarzeń i prac na sieci gazowej

  • realizacja zadań związanych z obsługą układów pomiarowych i redukcyjno-pomiarowych

  • obsługa klienta w zakresie procesu przyłączeniowego

  • prowadzenie obsługi środków transportu i obiektów kubaturowych wraz z gospodarką odpadami

  • prowadzenie gospodarki i ewidencji środków ochrony indywidualnej i urządzeń wykorzystywanych w eksploatacji sieci gazowej oraz koordynacja ich bieżącej konserwacji i przeglądów

  • przygotowywanie propozycji budżetowych w zakresie działań eksploatacyjnych i inwestycyjnych zasobów sprzętowych, środków transportu i zaplecza kubaturowego

  • prowadzenie gospodarki materiałowej

  • organizowanie przepływu informacji oraz obiegu dokumentów, odpowiedzialność za rejestr pism wchodzących i wychodzących, ewidencjonowanie i archiwizowanie dokumentacji

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane wykształcenie: kierunkowe, np. Technik Gazownictwa)

  • znajomość przepisów obowiązujących przy budowie i użytkowaniu sieci dystrybucyjnych

  • znajomość zagadnień dot. administrowania zasobami sprzętowymi, środkami transportu i zapleczami kubaturowymi

  • znajomość pakietu Ms Office

  • dodatkowym atutem będzie: prawo jazdy kat. B, znajomość programu SAP

Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce!

    Jesteśmy liderem w kategorii stabilność zatrudnienia według rankingu Randstad Employer Brand Research 2024.

  • premia miesięczna i kwartalna

  • szeroki pakiet benefitów w tym m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa na preferencyjnych warunkach, karta zniżkowa na paliwo i inne usługi, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz studiach wyższych i podyplomowych

  • work-life balance np. elastyczne godziny pracy, dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

  • przyjazne miejsce pracy – dobra komunikacja i wzajemny szacunek

  • dbałość o środowisko – dostarczamy ekologiczne paliwo

  • Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 916937645