2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Mokotów
Hebe
Dodane 11 czerwca 2024

Młodszy Specjalista ds. Systemów Raportowych

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie cyklicznych raportów związanych z obszarem logistyki

  • Sporządzanie analiz dotyczących akcji promocyjnych w zakresie m.in.: dostępności produktów, serwisu dostawców i realizacji celów

  • Sporządzanie raportów ad hoc na potrzeby działu

  • Przygotowywanie informacji w formie prezentacji na potrzeby kadry zarządzającej

  • Optymalizacja raportów na poziomie bazy danych oraz interfejsu

  • Usprawnianie procesów logistycznych poprzez przygotowywanie raportów, sporządzanie analiz oraz proponowanie usprawnień

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku: matematyka, ekonometria lub statystyka

  • Bardzo dobra znajomość MS Office: MS Excel, MS Power Point

  • Znajomość MS Access

  • Znajomość VBA

To oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy (8:00 - 10:00)

  • Możliwość skorzystania z hybrydowego modelu pracy (1 dzień z domu w tygodniu)

  • Prywatna opieka medyczna za 1 zł

  • Karta Multisport PLUS

  • Fizjoterapia w biurze

  • Kafeteria MyBenefit

  • Dostęp do platformy Mindgram

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w tworzeniu procedur na MS SQL Server (T-SQL)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w projektowaniu procesów ETL (SSIS)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w projektowaniu kostek OLAP (SSAS)

  • I wiele, wiele innych związanych z MS SQL Server

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 919796995