2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dobre Miasto
Dodane 19 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Plus Polsat Box Dobre Miasto

Lokalizacja

Dobre Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

PHU POMIAN Autoryzowany Przedstawiciel sieci telefonii komórkowej Plus i Polsat Box poszukuje:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Dobre Miasto

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w Punkcie Sprzedaży

  • Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego

  • Wspieranie bieżących działań sprzedażowych

  • Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi

  • Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych

  • Sporządzanie analiz sprzedażowych

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

  • Działania telemarketingowe, logistyczne i administracyjne

Nasze wymagania:

  • Umiejętność współpracy z Klientami i oferowanie im kompleksowych rozwiązań

  • Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania

  • Chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny

  • Profesjonalne szkolenia

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w formacie PDF lub .doc formularzem poniżej.

Lokalizacja

Dobre Miasto,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Dobre Miasto
ID: 866652496