2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Tychy
Centrum Inteligentnego Rozwoju
Dodane 22 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i promocji

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Inteligentnego Rozwoju (www.ircentrum.pl) wspiera promocję badań naukowych, innowacji społecznych oraz technologicznych wpływających na inteligentny rozwój. Poprzez kompleksowe strategie komunikacji wizerunkowej pomagamy naszym partnerom budować ich markę. Od 2016 r. jesteśmy organizatorem Forum Inteligentnego Rozwoju (www.irforum.pl). Jesteśmy także wydawcą portalu i sekcji tematycznej "Rzecz o Innowacjach" (www.rzeczo.pl), ukazującej się w prestiżowych ogólnopolskich mediach.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref.: 2024/03/MSSiP

Jako Młodszy specjalista ds. sprzedaży i promocji, Twoim głównym zadaniem będzie nawiązywanie kontaktu z partnerami, prezentowanie naszych produktów/usług oraz przekonywanie do skorzystania z naszej propozycji wsparcia i promocji. Będziesz pracować w zespole, który skupia się na osiąganiu celów sprzedażowych poprzez efektywne rozmowy telefoniczne.

Zakres obowiązków:

• Analiza rynku pod kątem innowacyjnych firm i podmiotów;

• Wykonywanie aktywnych połączeń telefonicznych w celu pozyskania nowych partnerów biznesowych;

• Spotkania z partnerami (stacjonarne i online);

• Prezentacja i promocja produktów/usług (pakiety konferencyjne, publikacje) oraz przedstawienie korzyści z ich wykorzystania;

• Rozpoznawanie potrzeb potencjalnych partnerów i dostosowywanie produktów/usług do ich oczekiwań i/lub możliwości;

• Rejestrowanie informacji w systemie CRM;

• Praca z bazą danych;

• Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych;

• Terminowe raportowanie do przełożonego.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe kierunkowe: dziennikarstwo, marketing, komunikacja społeczna);

• Minimum podstawowa znajomość tematyki dotyczącej szeroko pojętej innowacji;

• Kreatywność i pewność siebie;

• Elokwencja w wypowiedzi i umiejętność efektywnego słuchania;

• Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;

• Umiejętność nawiązywania relacji;

• Chęć nauki i rozwijania umiejętności sprzedażowych.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz atrakcyjnej prowizji sprzedażowej;

• Możliwość współpracy z ciekawymi oraz wybitnymi ludźmi ze świata nauki i biznesu;

• Szkolenie oraz wdrożenie na stanowisko pracy;

• Niezbędne narzędzia pracy;

• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;

• Pracę w przyjaznej atmosferze i we wspierającym zespole;

• Bezpłatny parking dla pracowników firmy;

• Pracę w komfortowym biurze o wysokich standardach;

• Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę między godz. 7:00 a 9:00);

• Kartę Medicover Sport (dopłata pracodawcy 50%)

• Dodatkowe benefity i nagrody za osiągnięcie celów.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie trafisz do zespołu profesjonalistów, będziesz mógł/mogła się rozwijać, a przy tym zarabiać dobre pieniądze, to znakomicie trafiłaś(eś). Jeżeli dodatkowo tematy związane z innowacyjnością nie są Ci obce, to nie wahaj się i wyślij swoją aplikację.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Spełniając obowiązek prawny w zakresie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Inteligentnego Rozwoju S.C. z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 43.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 905599471