2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Ochota
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - Infolinia

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

E.ON Polska Operations jest spółką odpowiedzialną za relacje sprzedażowe i obsługowe z Klientami Grupy. Obsługujemy blisko milion Klientów zapewniając usługi na najwyższym poziomie.

miejsce pracy: Warszawa, Włodarzewska 68

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna Obsługa Klientów (infolinia przychodząca)

  • informowanie Klientów o aktualnych ofertach

  • sprzedaż produktów

Nasze wymagania

  • jesteś urodzonym sprzedawcą :)

  • I CAN and I DO – podejście, że się da!

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji

  • odpowiedzialność za swoje cele i działania

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • znajomość rynku energetycznego

#To jasne, że dla Ciebie mamy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • premie miesięczne sprzedażowe

  • dwie dodatkowe premie w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • kafeterię benefitów

  • dwa dodatkowe dni wolne

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • kartę multisport

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • konkursy pracownicze

Godziny pracy

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach:

8:00-16:00

9:00-17:00

12:00-20:00

W weekendy odpoczywamy!

Aktualnie pracujemy częściowo zdalnie (tydzień zdalnie, drugi tydzień z biura).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 708852955