2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Kraków
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Bronowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów i rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych

  • Wspieranie klientów w codziennym bankowaniu

  • Telefoniczna obsługa klientów – realizacja dyspozycji i wsparcie merytoryczne

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Niekaralność

  • Łatwość budowania relacji

  • Min. wymagane wykształcenie średnie

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera

  • Dostęp do stałego łącza internetowego

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży relacyjnej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie podstawowe plus dodatkowe prowizje za realizację celów

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia pracy

  • Atmosferę wsparcia i życzliwości na każdym etapie współpracy

  • Praca w systemie zmianowym z możliwością zgłoszenia własnych preferencji

  • Szkolenia wstępne w zakresie wykonywanych obowiązków – szkolenie ze wsparciem trenerów i dostępem do pełnej bazy wiedzy

  • Narzędzia do pracy: laptop, słuchawki

  • Benefity: opieka medyczna PZU, dodatkowe ubezpieczenie, karta MultiSport

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym ( praca stacjonarna + praca zdalna)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 814551810