2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Łódzkie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Łódź
  7. Zarządzanie sprzedażą - Bałuty
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. sprzedaży; Łódź; home office; od zaraz

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

BE HAPPY – jesteśmy liderem produktów sprzedaży impulsowej. Od lat współpracujemy z licznymi sieciami handlowymi, dystrybutorami, hurtowniami i klientami rynku tradycyjnego. Prężnie rozwijamy się również w obrębie e-commerce.

Poszukujemy młodej, energicznej osoby, pełnej zapału do pracy, chętnej do nauki i rozwoju na stanowisko: Młodszego Specjalisty ds. sprzedaży

Gwarantujmy szkolenie wstępne, wsparcie zespołu, atrakcyjne warunki finansowe. W zamian oczekujemy chęci do pracy i zapału.

Poszukiwana osoba dyspozycyjna; mieszkająca w obrębie Łodzi; praca dostępna od zaraz!

Miejsce pracy: Łódź; możliwość pełnej pracy zdalnej w trybie home office!

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, głownie B2B oraz utrzymanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami (sieci handlowe)

  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

  • Obsługa klienta mailowa i telefoniczna

  • Negocjowanie warunków handlowych i zawieranie umów z kontrahentami

  • Uczestnictwo w targach branżowych

  • Wsparcie administracyjne firmy w zakresie współpracy a z biurem rachunkowo-księgowym w zakresie obsługi kadrowej, kwestii księgowych, koordynacji dokumentacji personalnej (tworzenie umów; sprawdzanie terminowości okresowych badań lekarskich, zaświadczeń BHP, etc.)

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta (preferowana branża B2B) – minimum 1 rok; warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego, umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny

  • Dużo chęci, motywacji i zapału do pracy

  • Znajomość pakietu Office – Excell, umożliwiająca codzienną pracę

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista

  • Odpowiedzialność samodzielność, zaangażowanie

  • Umiejętności ustalania priorytetów

  • Dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z klientem B2B

  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP

  • Znajomość języka angielskiego; rosyjskiego i/lub ukraińskiego

  • Mile widziani studenci ostatnich lat

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, z możliwością jej przedłużenia

  • Pracę w stałych godzinach - od poniedziałku do piątku od 8 do 16

  • Pracę w trybie home office – preferowane osoby z województwa łódzkiego, z uwagi na konieczność uczestnictwa w spotkaniach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, wraz z systemem premiowym

  • Niezbędne narzędzie do pracy (komputer, telefon)

  • Kompleksowe szkolenie wstępne i pomoc doświadczonego zespołu na każdym etapie pracy i rozwoju w firmie

  • Pełną życia, przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 903875619