2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Dodane 11 czerwca 2024

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń Klientów Korporacyjnych - Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Lokalizacja: Warszawa, Zawodzie 5.

Opis stanowiska:

  • Wprowadzenie umów klientów i podwykonawców do systemu informatycznego.

  • Łącznie w systemie informatycznym pozycji umów przychodowych z kosztowymi.

  • Przygotowanie i aktualizacja wybranych rejestrów.

  • Przegotowanie danych na potrzeby fakturowanie klienta.

  • Przygotowanie uzgodnionych raportów dla klientów oraz na potrzeby wewnętrzne, prowadzenie dokumentacji w zakresie świadczonych usług.

  • Dbałość o kompletność dokumentacji po stronie klientów i podwykonawców.

  • Weryfikacja prawidłowości wystawionych faktur przychodowych z dokumentami po realizacyjnymi.

  • Weryfikacja faktur kosztowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami, wprowadzenie ich do systemu informatycznego oraz łącznie ze zleceniami zakupowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie).

  • Język angielski - poziom średniozaawansowany.

  • Pakiet Office - poziom średniozaawansowany.

  • Excell - poziom zaawansowany (mile widziane).

  • Doświadczenie we wprowadzaniu danych do systemów informatycznych lub w pracy z systemem SAP (mile widziane).

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Samodzielność.

  • Efektywna organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Karnety sportowe umożliwiające bezpłatny udział w zajęciach i korzystanie z obiektów sportowych na terenie całej Polski;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach i kursach językowych;

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 919844509