2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Targówek
No Limit Spółka
Dodane 23 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie do systemu dokumentów transportowych, faktur;

  • Porządkowanie, segregowanie oraz realizowanie dokumentów będących w obiegu;

  • Sprawdzanie poprawności danych z dokumentów z systemem;

  • wystawianie i wprowadzanie not oraz ich dekretacja;

  • obsługa Klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane o kierunku ekonomicznym)

  • Mile widziana znajomość zasad rachunkowości, przepisów księgowych, podatkowych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakietu MS Office)

  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00 lub 9:00-17:00;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce;

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe);

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 908988719