2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 27 maja 2024

Młodszy specjalista ds. rozliczeń (5-6 tys zł)

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jesteśmy firmą specjalizującą się w zarządzaniu najmem nieruchomości. Naszym celem jest zapewnienie klientom profesjonalnej obsługi oraz maksymalizacji zysków z ich nieruchomości, dbając jednocześnie o ich spokój i wygodę podczas wynajmu nieruchomości.

Dlaczego warto z nami pracować?

M2Rent to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą przyjacielską atmosferę. Wzajemny szacunek to podstawa naszych relacji. Każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania bez względu na stanowisko czy staż pracy. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe pomysły. Doceniamy inicjatywę i zaangażowanie. Możemy na sobie polegać.

Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków:

-Wprowadzanie do systemu i rozliczanie bieżących rozrachunków

-Kontrola należności i zobowiązań czynszowych

-Obsługa skrzynki mailowej

-Weryfikacja poprawności dokumentów kosztowych oraz faktur w systemie

-Kontakt z właścicielami oraz najemcami w kwestii rozrachunków

Nasze wymagania:

-Znajomość MS Office (w szczególności Excel)

-Samodzielność, dokładność oraz zaangażowanie

-Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy:

-Elastyczną formę współpracy UZ lub UOP

-Profesjonalny sprzęt i narzędzia do pracy

-Przyjazną atmosferę i zgrany zespół

-Doświadczona kadra

-Możliwość rozwoju poprzez szkolenia i mentoring

-Praca hybrydowa

Benefity

-Dofinansowanie zajęć sportowych

-Spotkania integracyjne

-Służbowy telefon do użytku prywatnego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 921208187