2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Małopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Kraków
  7. Pozostałe w Zdrowie - Mistrzejowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Realizacji Zamówień

Lokalizacja

Kraków, Mistrzejowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce Pracy: Kraków, os. Piastów 60

Zadania:

  • Pobieranie, wydruk i weryfikacja zamówień

  • Kompletowanie zamówień, przygotowanie paczek do wysyłki, pakowanie

  • Kontrola zapasu materiałów do pakowania

  • Kontrola braków do zamówień internetowych

  • Przyjmowanie towaru, wprowadzanie towaru na stan magazynu, rozkładanie towaru na półkach

  • Utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy

  • Kontrola dat ważności produktów

  • Wprowadzanie faktur

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w magazynie

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Podstawowa znajomość produktów z asortymentu aptecznego – leki OTC, wyroby medyczne, dermokosmetyki - pozwalająca na rozróżnienie produktów, odpowiednie umiejscowienie ich w magazynie.

  • Umiejętność wprowadzania faktur

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 - 14:30 i 09:00 – 17:00

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med

  • Kartę sportową Multisport

  • Program możesz na nas liczyć

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Program poleceń pracowniczych

  • Atmosferę opartą na współpracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Mistrzejowice
ID: 909473225