2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Mazowieckie
  5. Badania i rozwój - Kozietuły Nowe
Dodane 12 czerwca 2024

Młodszy Specjalista ds. R&D

Lokalizacja

Kozietuły Nowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Refresco jest wiodącym producentem napojów dla rynku detalicznego oraz najlepiej sprzedających się marek w Europie i USA. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu, poprzez planowanie, pozyskiwanie, rozwój produktu, produkcję, magazynowanie i transport do klientów.

 Obecnie poszukujemy: Młodszego Specjalisty ds. R&D

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prób laboratoryjnych nowych produktów zgodnie z przekazaną recepturą,

  • organizacja i podsumowanie degustacji wewnętrznych,

  • analiza fizykochemiczna oraz organoleptyczna nowych surowców i prób laboratoryjnych,

  • tworzenie i zmiana specyfikacji materiałowych w S4Hana-BOMy,

  • tworzenie i zmiana specyfikacji surowców i opakowań w systemie elektronicznym R&D (RDnL),

  • wprowadzanie danych dotyczących formulacji do systemu RDnL, a na ich podstawie tworzenie specyfikacji produktu finalnego,

  • terminowe przygotowywanie prób produktów dla klienta oraz ich wysyłki,

  • opracowywanie specyfikacji oraz dokumentacji wymaganej przez klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności) lub pokrewne,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie,

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • doświadczenie w pracy z SAP/S4Hana będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na jasno określonych warunkach,

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • pakiet socjalny, w tym:

    program ubezpieczenia grupowego na życie

    prywatną opiekę medyczną

    środki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

    deputat wody i napojów

Lokalizacja

Kozietuły Nowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozietuły Nowe
ID: 831704933