2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Opole
Dodane 11 czerwca 2024

Młodszy specjalista ds. przetargów i analiz

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. - sieć hurtowni elektrycznych -

poszukuje MŁODSZEGO SPECJALSTY DS. PRZETARGÓW I ANALIZ

do pracy w Opolu ul. Św. Anny 5

Opis stanowiska:

  • wyszukiwanie przetargów

  • przygotowywanie dokumentów przetargowych wg Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia,

  • weryfikacja podjętych przetargów oraz realizacji obecnych umów

  • weryfikacja zamówień z platform internetowych

  • tworzenie zamówień w oparciu o analizę potrzeb magazynowych

Wymagania:

  • terminowość

  • skrupulatność

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • bardzo dobra znajomość Pakietu Office

  • mile widziana znajomość Ustawy - Prawo Zamówień Publicznych

Oferujemy:

  • pracę od pn do pt

  • wsparcie rozwoju zawodowego – m.in. przez dofinansowanie studiów/kursów związanych z wykonywaną pracą

  • profesjonalne szkolenia

  • dofinansowanie do letniego wypoczynku

  • grudniową premię mikołajkową

  • kawę i herbatę – bez ograniczeń : )

Rodzaj zatrudnienia:

  • umowa o pracę

  • pełny etat

www.el12.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Św. Anny 5, 45-117 Opole;

- dane kontaktowe Administratora: Tel: + 48 - 12 296 12 12

- dane zwarte w CV podajesz dobrowolnie, jeśli nie podasz informacji pozwalających na ocenę Twojej kandydatury lub kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę w procesie rekrutacji;

- podane przez Ciebie dane nie będą udostępniane innym podmiotom;

- dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni pracownicy zajmujący się rekrutacją;

- podane dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji chyba, że wyrazisz zgodę na ich wykorzystanie w przyszłych rekrutacjach;

- masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

- masz prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 919888090