2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Stare Babice
Dodane 03 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Produkcji Urządzeń Elektronicznych

Wynagrodzenie

4 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stare Babice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Polgard istnieje od 1990 roku. Głównym kierunkiem naszej działalności są Systemy Telewizji Przemysłowej, Systemy Monitoringu Wizyjnego w pojazdach, Systemy Alarmowe oraz Kontroli Dostępu. Jesteśmy producentem własnych rozwiązań, urządzeń i oprogramowania. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Produkcji Urządzeń Elektronicznych

Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Stare Babice (pow. warszawski zachodni)

Opis stanowiska: Przygotowanie do wysyłki, wystawianie zleceń dla kurierów, przygotowanie protokołów dostawy, wysyłka urządzeń do Klientów

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • sumienność

  • staranność przy wykonywaniu swoich obowiązków

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • szkolenia zawodowe (od podstaw)

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość awansu

  • możliwość zdobycia wiedzy i cennego doświadczenia w obszarze elektroniki i IT

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ’’Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polgard s.c. P.Groszyński, G.Adamczyk z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, ul. Sikorskiego 31, kod pocztowy 05-850, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).’’ Oraz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.’’ Informujemy, że Administratorem danych jest Polgard s.c. P.Groszyński, G.Adamczyk z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim, przy ul. Sikorskiego 31, kod pocztowy 05-850. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Stare Babice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Babice
ID: 623575408