2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Wola
Devire Sp. z o.o.
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. procesów HR z językiem francuskim

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twoja przyszła firma

Dla naszego Klienta - światowego lidera świadczącego usługi w obszarze ryzyka i strategii, poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszy specjalista ds. procesów HR z językiem francuskim.

Oczekiwania

  • Znajomość jezyka francuskiego (min.B2) - warunek konieczny,

  • Znajomość języka angielskiego (min. B1) (konieczny do dalszego rozwoju w ramach grupy),

  • Komunikatywność, dokładność, dobra organizacja pracy, umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Zaangażowanie,

  • Gotowość do wykonywania zadań powtarzalnych,

  • Chęć rozwoju,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Word i Excel)

Mile widziane:

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy biurowej,

  • Doświadczenie w pracy w HR

  • Znajomość programu WorkDay i/lub ServiceNow

Obowiązki

  • Wsparcie procesów administracyjnych HR dla pracowników we Francji/ Belgii,

  • Wprowadzanie danych do systemu HR-owego oraz ewentualne korekty w zakresie danych dotyczących absencji, danych pracowników etc.

  • Odpowiadanie na pytania pracowników w zakresie polityk i procedur HR-owych

  • Wsparcie innych procesów administracyjnych z zakresu HR np. tworzenie i wysyłanie raportów, zestawień

Oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony lub umowę zlecenie - (czas trwania umowy 6 miesięcy),

  • Praca w nowoczesnym biurze (Warszawa - Rondo Daszyńskiego),

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Paca w modelu hybrydowym (1 lub 2 dni pracy z biura w tygodniu),

  • Wsparcie doświadczonego zespołu i pozytywną atmosferę pracy,

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 913960352