2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Fabryczna
Dodane 15 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. postępowań egzekucyjnych

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych na etapie postępowania egzekucyjnego,

  • kontakt telefoniczny/pisemny/mailowy z sądami oraz kancelariami komorniczymi,

  • współpraca z kancelariami komorniczymi w zakresie prowadzonych postępowań,

  • analiza spraw pod kątem wyboru optymalnej ścieżki postępowania egzekucyjnego,

  • monitorowanie terminowości i skuteczności podejmowanych działań,

  • odpowiedzialność za prowadzone postępowania i konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,

  • raportowanie wykonanych czynności i podjętych działań w wewnętrznym systemie informatycznym

Nasze wymagania

  • status studenta prawa (minimum 3 rok) bądź absolwenta studiów prawniczych,

  • zaangażowanie w wykonywane zadania i samodzielność w ich realizacji,

  • nastawienie na jakość i terminowość,

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków służbowych,

  • znajomość procedury cywilnej, szczególnie procesu egzekucji komorniczej,

  • doświadczenie w obsłudze wierzytelności na etapie postępowania sądowego/egzekucyjnego.

Kancelaria Bielawski z siedzibą we Wrocławiu przy al. gen. J. Hallera 157/30 od wielu lat zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych, przedsiębiorców i spółek. Udzielamy pomocy w sprawach karnych, zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego i prawa rodzinnego.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 894156979