2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Ecotec Polska Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. personalnych

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ecotec Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowej grupy Ecotec Silent Energy zajmującej się budową wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. personalnych do pracy w naszym biurze Warszawie.

Zakres zadań:

  • Zakładanie oraz prowadzenie dokumentacji zleceniobiorców, przekazywanie dokumentacji do kadr (m. in w celu rejestracji w ZUS, wyrobienia A1),

  • Sporządzanie dokumentów dla zleceniobiorców, sporządzanie i weryfikowanie umów/aneksów oraz dokumentów związanych z delegowaniem,

  • Sporządzanie harmonogramów, wysyłanie dokumentów do NFZ (w celu wydania kart EKUZ),

  • Bieżąca obsługa zleceniobiorców oraz aktualizacja ich danych w systemie,

  • Wsparcie Koordynatora Projektu, działania związane z organizacją wyjazdów pracowników,

  • Wsparcie działu kadr (kontakt z komornikami, pomoc w procesie zamknięcia miesiąca),

  • Współpraca z innymi działami w celu realizacji powierzonych zadań,

  • Dbałość o prawidłowy przepływ informacji w wewnętrznych strukturach firmy.

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza z zakresu administracji kadrowej/personalnej,

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe (bądź w trakcie nauki),

  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • Samodzielność w realizacji zadań, bardzo dobra organizacja pracy,

  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność, terminowość, komunikatywność,

  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i przejmowania inicjatywy,

  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i globalnym zasięgu,

  • Możliwość inicjowania własnych pomysłów oraz aktywnego udziału we wdrażaniu narzędzi / procesów podnoszących efektywność spółki,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy,

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony współpracowników,

  • Dogodną lokalizację biura,

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • Udział w szkoleniach związanych z zajmowanym stanowiskiem,

  • Kartę Lunch Pass i Multisport.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 913013750