2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kalisz
Rekrutacja FF MW
Dodane 07 maja 2024

(Młodszy) Specjalista ds. opakowań.

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Główne zadania:

  • Koordynowanie procesu wdrożenia projektów graficznych opakowań,

  • Tworzenie i archiwizowanie dokumentacji opakowaniowej,

  • Wdrażanie nowych i optymalizacja istniejących opakowań,

  • Przeprowadzanie testów opakowań,

  • Przygotowywanie analiz i raportów.

Wymagania:

  • Dobra znajomość opakowań z przynajmniej jednej wymienionej kategorii: kartony zbiorcze z tektury falistej, kartoniki z tektury litej, opakowania z tworzyw sztucznych,

  • Znajomość technik druku i ograniczeń z nimi związanych

  • Znajomość prawa dot. opakowań do żywności w stopniu minimum podstawowym,

  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym (np. podstawowe funkcje, wyszukaj pionowo, tworzenie zestawień i wykresów),

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B1), brak bariery w komunikacji słownej po angielsku,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, samodzielność w działaniu,

  • Umiejętność i chęć współpracy w zespole,

  • Chęć pracy w elastycznych godzinach (w przypadku testów),

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na pokrewnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Szczegółowy proces wdrożenia, wsparcie przełożonego, zespołu i wyznaczonego opiekuna wdrożenia,

  • Możliwość awansu, budżet szkoleniowy,

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport i inne,

  • Program Poleceń Pracowników - możliwość uzyskania dodatkowej premii – 1500 zł za polecenie znajomego do pracy,

 Nawet jeśli nie posiadasz doświadczenia w powyższym zakresie, ale interesujesz się tematyką opakowań wykorzystywanych w przemyśle spożywczym i potrafisz udowodnić swoją motywację do zdobywania doświadczeń – aplikuj! Nie mroź swoich działań!

 FF Marka Własna sp. z o.o. jesteśmy polską firmą działającą od ponad 20 lat na terenie województwa łódzkiego i wielkopolskiego, posiadamy dwa duże zakłady produkcyjne w Kaliszu i Chechle Pierwszym. Najważniejsi są dla nas ludzie – potrzeby naszych zespołów i oczekiwania naszych Klientów kształtują sposób, w jaki na co dzień działamy. Chcemy zmieniać świat lodów, wyznaczając nowe standardy produkcyjne

Prosimy o przesłanie CV przez portal OLX.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 913941708