2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 23 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. obsługi ubezpieczeń zdrowotnych

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Smart BPO Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi outsourcingowe na pograniczu kontrolingu, finansów oraz księgowości dla kontrahentów z sektora ubezpieczeniowego. Zlokalizowanych we Francji, jak i jej departamentach zamorskich. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław. W trybie zdalnym.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zadań związanych z procesami w obszarze ubezpieczeń zdrowotnych,

  • wyliczanie rekompensat w dedykowanym systemie dla aktywnych polis,

  • realizacja oraz obsługa przydzielonych zgłoszeń,

  • współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania:

  • Podstawy j. francuskiego (Warunek konieczny),

  • Zaangażowanie,

  • Dokładność,

  • Logiczne myślenie,

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office oraz środowiska Google.

Korzyści:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Praca w międzynarodowym środowisku,

  • wewnętrzne szkolenia,

  • Bardzo dobra atmosfera pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim. Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 574262447