2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Fabryczna
Dodane 11 czerwca 2024

Młodszy specjalista ds. obsługi procesów w trybie zdalnym

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Firma Smart BPO z siedzibą we Wrocławiu świadczy usługi outsourcingowe na pograniczu administacji i księgowości dla firm z sektora ubezpieczeniowego we Francji. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. obsługi procesów w trybie zdalnym.

Zakres obowiązków:

  • Przetwarzanie danych,

  • Wprowadzanie modyfikacji w umowach ubezpieczeń zdrowotnych,

  • Odpowiadanie na maile (szablony odpowiedzi),

  • Komunikacja z team leaderką i resztą zespołu (4 osoby) - raczej poprzez czat, sporadycznie spotkania z kamerką.

Nasze oczekiwania od Ciebie:

  • Status studenta (studia zaoczne - pełen etat, najlepiej pierwszy rok),

  • Podstawy języka francuskiego mile widziane (ale niekonieczne),

  • Zamieszkanie we Wrocławiu lub okolicach,

  • Dobry internet (najlepiej światłowód),

  • Komunikatywność,

  • Wszystko co potrzebne do analizy dokumentów: spostrzegawczość, dokładność, czytanie ze zrozumieniem,

  • Zaradność, Samodzielność, Logiczne myślenie,

  • Motywacja do pracy.

Firma oferuje:

  • Umowę zlecenie,

  • Stawkę 28-29zł /h,

  • Pracę w trybie zdalnym na służbowym sprzęcie,

  • Ryczałt za internet i prąd,

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole bez presji,

  • Spotkania integracyjne min. 2 razy do roku.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 770234888