2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Poznań
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Miasto
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds.obsługi klienta z j.angielskim - praca zdalna!

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego

Szukasz pracy, gdzie zdobędziesz cenne doświadczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: PRACA ZDALNA

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • współpraca mailowa i telefoniczna z Klientami i Partnerami, podczas której możesz rozwijać znajomość języków obcych,

  • organizacja transportów dla Klientów i Partnerów zagranicznych,

  • przygotowywanie wycen,

  • współpraca z innymi jednostkami firmy - znajdującymi się w kraju i zagranicą, dzięki której dobrze poznasz naszą organizację.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową – pełen etat

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie

  • Pracę od poniedziałku do piątku  w godzinach 7:00 - 19:00 (4 zmiany po 8h  wg. wcześniej ustalonego grafiku).)

  • W perspektywie możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta

  • Pracę w zgranym zespole

Wymagamy:

  • Budowania pozytywnych relacji z ludźmi

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Zaangażowania do pracy

  • Umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office

  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim

Szukamy pracowników, którym zależy na dłuższej współpracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 914120721