2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane Dzisiaj o 13:31

Obsługa Klienta Banku. Po okresie wdrożenia w 80% zdalnie

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Czy marzysz o pracy, w której możesz rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne? Lubisz dynamiczne środowisko, gdzie każdy dzień przynosi nowe doświadczenia? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią firmy, która ceni sobie współpracę i rozwój.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i w piśmie

  • Doświadczenie w branży bankowej będzie znacznym atutem

  • Zdolności komunikacyjne i umiejętności nawiązywania relacji,

  • Pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • Samodzielność w działaniu

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • Wykształcenie średnie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa posprzedażowa kluczowych klientów.

  • Zarządzanie pełnym procesem obsługi klienta: udzielanie informacji telefonicznej i mailowej, rozwiązywanie bieżących problemów klientów.

  • Przygotowywanie i monitorowanie dokumentów bankowych.

  • Wsparcie bankowości elektronicznej.

  • Aktywowanie i zastrzeganie kart dla kluczowych klientów.

  • Wyjaśnianie szczegółów płatności i zajęć egzekucyjnych.

  • Koordynowanie wypłat gotówkowych i wyjaśnianie różnic w protokołach.

  • Budowanie relacji z kluczowymi klientami.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy,

  • Szkolenie w pełni przygotowujące do pracy,

  • Umowę od pierwszego dnia szkolenia,

  • Pracę w oddziale banku, z możliwością przejścia na hybrydową po zakończeniu wdrożenia (praca zdalna możliwa w 80%),

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych,

  • Liczne benefity pozapłacowe: Multisport, ubezpieczenie grupowe, konkursy i eventy.

  • Możliwość rozwoju kariery i awansu w strukturach firmy.

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918705941