2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Gdynia
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Chylonia
Dodane 06 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w dziale Call Center

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma K&K Wojtanowicz (Gdynia ul. Kcyńska 21A), autoryzowany dealer pojazdów marki KIA, SUZUKI i MITSUBISHI poszukuje Pracownik Działu Obsługi Klienta (Call Center). Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za skuteczną komunikację z klientami zarówno przez telefon, jak i inne kanały komunikacji, zapewniając najwyższy poziom obsługi klienta.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących oraz kontakt z klientami poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, social media).

  • Umawianie wizyt serwisowych oraz handlowych.

  • Rozpoznawanie potrzeb klientów i udzielanie im kompleksowej informacji o naszych produktach i usługach.

  • Budowanie trwałych relacji z klientami poprzez wysoką jakość obsługi.

  • Współpraca z różnymi działami firmy w celu efektywnej realizacji zadań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, preferowana znajomość branży motoryzacyjnej.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

  • Prawo jazdy kategorii B (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie motoryzacyjnej.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorientowaną na klienta i chcesz rozwijać się w branży motoryzacyjnej, czekamy na Twoje CV.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 916580539