2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wrocław
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Psie Pole
Dodane 20 maja 2024

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta |ul. Wilanowska 31|

Wynagrodzenie

4 242 - 4 450 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Firma KANZEON Wrocławski Catering poszukuje osoby na stanowisko młodszy specjalista ds. obsługi klienta.

Miejsce pracy: Wilanowska 31 [teren SP 44]

Wymiar etatu: 1/1

Godziny Pracy: 8.00 - 16.00 od pn. do pt.

Wynagrodzenie: 3.350 zł netto/miesięcznie umowa o pracę.

Pierwsza umowa: 3-miesięczne zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej (umowa zlecenie)

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i obsługa zleceń od klientów - telefonicznie i mailowo

  • Przygotowywanie i opracowywanie raportów dziennych

  • Przygotowywanie prognoz ilościowych oraz dostarczanie ich do poszczególnych działów

  • Dbanie o przepływ informacji pomiędzy działami

  • Zbieranie informacji dotyczących dostaw posiłków i przekazywanie ich odpowiednim działom

  • Obsługa programu do zamawiania posiłków

  • Obsługa aplikacji do monitorowania floty pojazdów

  • Delegowanie zadań kierowcom w zależności od potrzeb, np. zlecenie zakupów itp.

  • Współpraca z Kierownikiem ds. Floty w zakresie opracowywania tras dla kierowców

  • Praca na dokumentach ofertowych dla Klientów

  • Przygotowywanie dokumentów do dalszego procedowania (kompletowanie, kserowanie, skanowanie itp.)

  • Szeroko pojęta praca biurowa

  • Obsługa urządzeń biurowych (ksero, niszczarka, laminator)

  • Zamawianie materiałów biurowych

Wymagania:

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności programu Excel

  • Wysoka kultura osobista

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Skrupulatność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w wymiarze: 5 dni w tygodniu (soboty i niedziele wolne) w systemie 8 - godzinnym.

  • Terminowość oraz stabilność wypłacania wynagrodzenia.

  • Posiłek pracowniczy (obiad) każdego dnia.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji i marce na rynku.

Zapraszamy do wysyłania CV oraz kontaktu telefonicznego.

Osoba do kontaktu: Pani Joanna 60*******45 w godz. 8:30 - 15:30. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 737965915