2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Dolnośląskie
  6. Logistyka - Wrocław
  7. Logistyka - Krzyki
Dodane 22 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta transportu międzynarodowego

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Syma Polska sp.z o.o. we współpracy z firmą Alberti e Santi z siedzibą we Włoszech,

poszukuje do swojego biura we Wrocławiu

przy ulicy Przyjaźni

kandydata/kę na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Tworzenie zleceń transportowych i przesyłek z nimi powiązanych;

  • Zarządzanie dokumentacją transportową

  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych;

  • Rozbudowa bazy klientów i przewoźników;

  • Zarządzanie częścią administracyjną: dokumenty dostawy, archiwizacja, kontakty z podwykonawcami

Kandydat, którego szukamy musi posiadać następujące umiejętności/cechy:

  • Znajomość obsługi Microsoft Excel;

  • Wymagana jest inicjatywa, elastyczność, precyzja i dbałość o szczegóły;

  • Zdolność do wielozadaniowości, priorytetyzacji i efektywnego zarządzania czasem.

  • Kreatywność i proaktywność

  • Zaangażowanie, chęć nauki i umiejętność pracy w grupie,

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie B2 (atutem będzie znajomość innych języków europejskich, a przede wszystkim języka niemieckiego lub włoskiego)

  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej;

Co to znaczy doświadczenie w Syma Polska?

  • szansa na pracę w nowym oddziale firmy z dużą elastycznością przy wdrażaniu innowacji

  • możliwość codziennego kontaktu z międzynarodowymi firmami.

  • młode, dynamiczne, elastyczne i międzynarodowe środowisko pracy

  • wynagrodzenie oparte na umiejętnościach

Mile widziani studenci studiów zaocznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Syma Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Syma Polska sp.z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 913634176