2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Poznań
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Komandoria
Dodane 27 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - praca w zgranym zespole !

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Witaj ! Nasza firma od ponad 10 lat jest jedną z najbardziej profesjonalnych firm marketingowo - szkoleniowych w całej Polsce.

To, co nas wyróżnia na rynku, to stały rozwój i młoda kadra pracowników. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób, a średnia ich wieku to 25 lat. Siedziba główna firmy mieści się w Wrocławiu, ale jesteśmy dostępni w prawie każdym mieście w Polsce !

Nasze wymagania :

  • Sumienność, dokładność, punktualność

  • Komunikatywność i entuzjazm

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Dyspozycyjność od pon do pt

 Obowiązki jakie będziesz wykonywać :

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Nawiązywanie i budowanie pozytywnej relacji z klientami

  • Sporządzanie kosztorysów dla klientów

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Budowanie wizerunku firmy

  • Wypełnianie i kompletacja umów

Co w zamian otrzymasz od nas ?

  • Wysokie wynagrodzenie oparte na systemie podstawa + prowizja

  • Profesjonalne szkolenia z najlepszymi specjalistami w Polsce

  • Wyjazdy integracyjne

  • Wszelkie narzędzia potrzebne do pracy

  • Liczne awansy i nagrody za wykonaną pracę

  • Stały rozwój w strukturach firmy

  • Opieka medyczna oraz karta sportowa

Prosimy o załączenie do wiadomości aplikacji CV, każda kandydatura zostanie przez nas rozpatrzona, jeśli nie zadzwonimy do ciebie bardzo dziękujemy, że zainteresowałeś się naszą ofertą !:)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 913129609