2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Prądnik Biały
Karolina
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista Ds. Obsługi klienta - Portugalia

Wynagrodzenie

4 500 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: PozostałeDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

PRACA za GRANICĄ - relokacja do Portugalii.

Naszym klientem jest firma outsourcingowa, która nosi miano lidera rynku w usługach związanych z obsługa klienta. Współpracują z takimi gigantami jak Google Ads,, Microsoft czy też Netflix , w imieniu których na co dzień dostarczają wzorową pomoc w problemach napotykanych przez klientów.

Stanowisko dedykowane dla osób, które kochają podróże i chciałyby spróbować życia w Portugalii. Szukamy osób, które pragną rozpocząć nową życiową przygodę i nauczyć się najwyższych standardów obsługi klienta, pracując w biurze w Lizbonie, w Portugalii.

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie rozmów przychodzących lub wiadomości od klientów chcących uzyskać informacje lub potrzebujących wsparcia w rozwiązaniu problemów różnego rodzaju (pierwsza linia kontaktu z klientem)

  • Skuteczna identyfikacja potrzeb i dopasowanie odpowiednich rozwiązań dla klientów firmy

  • Przekazywanie skomplikowanych problemów do innych działów firmy w celu ich sprawnego rozwiązania

Wymagania pracodawcy

  • Biegle mówisz po polsku (co najmniej C1)

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym (co najmniej B2)

  • Mieszkasz w Lizbonie lub jesteś gotowy do przeprowadzki

  • Masz silne rozwinięte umiejętności komunikacji w mowie i piśmie

Pracodawca oferuje

  • WYNAGRODZENIE: w wysokości 1295€ brutto - bez zakwaterowania

  • LUB: 1040€ brutto miesięcznie + zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

  • Pierwsza umowa na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne (dodatkowo do standardowego ubezpieczenia).

  • Pakiet relokacyjny: Odbiór z lotniska i pomoc administracyjna przy rejestracji w Portugalii, zwrot kosztów przelotu po 9 miesiącach udanej integracji, zakwaterowanie w jednym z apartamentów firmy w Lizbonie

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • mieszkanie służbowe

Wyślij nam swoje CV a my skontaktujemy się, by umówić się na rozmowę telefoniczną odnośnie oferty. Proces rekrutacyjny jest szybki i prosty, a my będziemy Cię wspierać na każdym etapie!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 912426740