2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Częstochowa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dodane 28 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. obsługi Klienta (połączenia przychodzące)

Wynagrodzenie

4 242 - 4 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

W związku z dynamicznym rozwojem naszego projektu szukamy osób do obsługi infolinii obsługowej dla Klientów jednej z największych firm branży energetycznej. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł/a się rozwijać to świetnie trafiłeś/aś! Dołącz do nas i pracuj dla jednego z liderów w branży energetycznej!

Miejsce pracy: Częstochowa- Śródmieście

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa połączeń w ruchu przychodzącym (infolinia ogólnoinformacyjna),

  • obsługa infolinii odczytowej, windykacyjnej oraz rozliczeniowej,

  • diagnoza i pomoc w zakresie rozwiązywania problemów Klienta,

  • telefoniczna obsługa Klienta zgodnie z najwyższymi standardami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych,

  • motywacji do pracy oraz umiejętności pracy z Klientem,

  • dobrej znajomości obsługi komputera,

  • pełnej dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00 (praca zmianowa).

W zamian oferujemy:

  • stałą podstawę wynagrodzenia + system motywacyjny,

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • wsparcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu - profesjonalny cykl szkoleń wspomagających rozwój zawodowy i osobisty,

  • możliwość pracy zdalnej (po okresie wdrożenia),

  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole,

  • realne możliwości rozwoju w strukturach firmy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie w treści CV następującej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Arteria Customer Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Prosimy o dopisanie w treści CV następującej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wyrażam zgodę na udostępnienie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Arteria Customer Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie innym spółkom z Grupy Arteria S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez te spółki, innych niż wskazane w art. 221 KP w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Arteria Customer Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2A. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym zgłosiła Pani/Pan swój udział, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyraziła Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa, a za Pani/Pana zgodą także innym spółkom z Grupy Arteria, tj. spółkom powiązanym kapitałowo, osobowo lub organizacyjnie ze spółką Arteria S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2A, 00-193 Warszawa, dla ich potrzeb związanych z realizacją obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 813454629