2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Kujawsko-pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bydgoszcz
Dodane 21 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - Piękno Ognia Kominki

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Opis stanowiska pracy:

Młodszy specjalista ds. Obsługi Klienta pełni kluczową rolę w zapewnianiu satysfakcji klientów i sprawnym funkcjonowaniu biura. Główne obowiązki i odpowiedzialności obejmują:

1. Telefoniczną obsługę klienta:

- Odbieranie telefonów od klientów.

- Udzielanie odpowiedzi na pytania i rozwiązywanie problemów klientów.

- Zapewnienie profesjonalnego i uprzejmego podejścia w kontaktach telefonicznych.

2. Wprowadzanie zamówień do systemu:

- Rejestracja i aktualizacja zamówień klientów w systemie informatycznym.

- Monitorowanie i potwierdzanie dostępności produktów.

3. Współpracę z innymi działami:

- Współpraca z różnymi działami firmy w celu skoordynowania działań i rozwiązywania problemów.

- Przekazywanie informacji o klientach i ich potrzebach innym działom.

4. Ewidencjonowanie faktur towarowych:

- Monitorowanie i ewidencjonowanie faktur od dostawców i klientów.

- Zapewnienie zgodności faktur z zamówieniami i umowami.

5. Prowadzenie dokumentacji towarowej:

- Tworzenie i utrzymywanie dokładnej dokumentacji związaną z zamówieniami i dostawami.

- Archiwizacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

6. Porządkowanie dokumentacji:

- Zapewnienie uporządkowania i łatwego dostępu do dokumentów.

- Pomoc w archiwizacji i przechowywaniu dokumentów.

7. Dbanie o porządek w miejscu pracy:

- Utrzymywanie czystości i porządku w biurze.

- Organizacja i przechowywanie materiałów biurowych.

8. Dbanie o wizerunek firmy:

- Reprezentowanie firmy w profesjonalny sposób podczas kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi.

- Zachowanie wysokiego standardu obsługi klienta.

9. Realizacja bieżących zadań zlecanych przez przełożonych:

- Wykonywanie innych obowiązków i zadań zgodnie z instrukcjami przełożonych.

Asystent ds. Obsługi Klienta odgrywa istotną rolę w utrzymaniu pozytywnego wizerunku firmy Piękno Ognia Kominki i zapewnieniu, że klienci są obsługiwani w sposób profesjonalny i efektywny. Wymaga to doskonałych umiejętności komunikacyjnych, organizacyjnych oraz zdolności do pracy w zespole.

Czekamy na Twoje CV.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Piękno Ognia Kominki-Remonty Paulina Zalewska z siedzibą w BYDGOSZCZY (85-144) przy Wąbrzeska 33. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Będziemy również je przetwarzać w celu prowadzonych rekrutacji w przyszłości, jeśli wyrazisz na to zgodę. Przysługuje Ci prawo do dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także wycofania zgody.

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Piękno Ognia Kominki-Remonty Paulina Zalewska.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 881289051