2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Mazowieckie
  6. Sekretariat, recepcja - Łomianki
Dodane 09 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta CMP Łomianki

Lokalizacja

Łomianki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa CMP to nowoczesna sieć placówek oferująca wysokiej jakości opiekę medyczną. Szukamy pasjonatów zdrowia gotowych rozwijać się w przyjaznym środowisku pracy i dołączyć do naszego zespołu. Oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego. Dołącz do nas i pomóż nam dbać o zdrowie pacjentów!

My pracujemy z sercem, a Ty?

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pacjenta

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.:

Miejsce pracy: Łomianki, ul. Warszawska 55

Twoje zadania:

  • Osobista i telefoniczna obsługa pacjentów

  • Archiwizacja dokumentacji medycznej

  • Rejestracja pacjentów na konsultacje i badania

  • Przygotowywanie druków medycznych

  • Ścisła współpraca z telefonicznym Centrum Rezerwacji Wizyt, lekarzami i pielęgniarkami

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy na pół etatu

  • Wykształcenia minimum średniego

  • Dobrej dykcji i przyjaznego usposobienia, komunikatywności

  • Chęci do pracy z ludźmi, udzielania pomocy i wsparcia pacjentów

  • Dobrej znajomości obsługi komputera

  • Gotowości do pracy zmianowej oraz w soboty

W zamian oferujemy:

  • Umowę dopasowaną do potrzeb/umowa o pracę/zlecenie

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej - dbamy o Twoje zdrowie, zapewniając dostęp do profesjonalnej opieki medycznej.

  • Dostęp do platformy benefitowej (w tym karta Multisport) – każdy znajdzie korzyści dostosowane do swoich potrzeb.

  • Możliwość rozwoju zawodowego – jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł/ła rozwijać się razem z nami.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne – stawiamy na ciągłe doskonalenie w wykonywanej pracy.

  • Program poleceń pracowniczych oraz inicjatyw - dajemy Ci szansę na dodatkową gratyfikację za Twoją aktywność i inicjatywę.

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 910554316