2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bydgoszcz
Dodane 27 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta - BIURO W CENTRUM !

Wynagrodzenie

4 200 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis Stanowiska: Jeśli jesteś pełen energii, lubisz pracę z ludźmi i masz chęć zdobywania doświadczenia w obsłudze klienta, to ta praca jest dla Ciebie! Jako Doradca Klienta w naszej firmie będziesz odpowiedzialny za zapewnienie najlepszej obsługi klienta oraz budowanie trwałych relacji z naszymi klientami.

Obowiązki:

  • Obsługa klientów zarówno osobiście, jak i telefonicznie oraz mailowo.

  • Udzielanie informacji na temat naszych produktów/usług oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i promowanie ofert firmy.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta.

Wymagania:

  • Pozytywne podejście i chęć niesienia pomocy innym.

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych.

  • Chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole młodych ludzi z pasją do pracy.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta i sprzedaży.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy za osiągnięte rezultaty.

  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie przełożonych w procesie adaptacji.

  • Niezbędne materiały potrzebne do pracy.

  • Liczne wyjazdy integracyjne.

Jak aplikować: Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz być częścią naszego młodego i dynamicznego zespołu, prześlij swoje CV wraz z klauzulą rodo, a my odezwiemy się i zaprosimy Cię na spotkanie kwalifikacyjne :)

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Pomorskie

Pomorskie, Bydgoszcz
ID: 911410259