2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 28 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. obsługi klienta

Wynagrodzenie

3 497 - 4 749 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Eltrox Sp. z o. o. to właściciel największej sieć handlowa z branż systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej znany pod marką Eltrox.pl

Siłą marki są ludzie - ich talenty i ambicje. To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Dzięki temu odnoszą sukcesy i ciągle się rozwijają.

Miejsce pracy: Częstochowa – centrala firmy

Jakie mamy dla Ciebie zadania:

  • Przetwarzanie i realizacja zamówień,

  • Obsługa zapytań oraz udzielanie informacji na temat świadczonych usług,

  • Sporządzanie ofert handlowych oraz doradzanie i proponowanie optymalnych rozwiązań,

  • Obsługa połączeń przychodzących,

  • Współpraca z działem Product Managerów

Poszukujemy osób spełniających poniższe wymagania:

  • Dokładność i sumienność

  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • Umiejętność pracy w Zespole

  • Inicjatywa i kreatywność w pokonywaniu trudności.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Przyjazną atmosferę w energicznym zespole,

  • Pomoc we wdrożeniu na stanowisko pracy pod okiem doświadczonych pracowników,

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eltrox Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Warszawska 74, 42- 202 Częstochowa, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania”

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 821648944