2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Radom
Dodane 22 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. logistyki i transportu – RADWAG Radom

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zaczęło się w 1984 roku w Polsce i trwa nadal, ale już dawno przekroczyło granicę – od lat nasze produkty są sprzedawane i użytkowane na całym świecie.

RADWAG to największy polski producent wag elektronicznych i jeden z największych producentów światowych. Urządzenia, rozwiązania i akcesoria z oferty firmy są stosowane w branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i w każdej innej, a także w laboratoriach badawczych oraz instytutach ochrony zdrowia i środowiska.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko młodszy specjalista ds. logistyki i transportu.

Miejsce pracy:

RADWAG – siedziba główna w Radomiu, ul. Toruńska 5

Zakres obowiązków:

  • wspieranie działu logistyki w realizacji bieżących zadań,

  • organizowanie i koordynowanie przesyłek krajowych, eksportowych i importowych we współpracy z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi,

  • administrowanie dokumentacją transportową,

  • optymalizowanie kosztów transportu,

  • prowadzenie negocjacji cenowych z klientami.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość Incoterms, procedur celnych i podstawowych zagadnień branży TLS,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację e-mailową i telefoniczną,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania decyzji pod presją czasu,

  • umiejętność pracy w zespole i organizacji własnej pracy,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy,

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość uczenia się oraz zdobywania cennych doświadczeń i wysokich kwalifikacji zawodowych,

  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport i do obiadów na stołówce pracowniczej).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 890136619