2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Warszawa
  7. Logistyka - Praga-Północ
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. logistyki

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola zgodności ilościowej i jakościowej oraz sortowanie przyjmowanych dostaw

  • Rejestracja dostaw i nadzorowanie procesów obsługi reklamacji

  • Obsługa zamówień

  • Przygotowywanie i sprawdzanie zgodności dokumentacji (specyfikacje dostaw, protokoły, listy przewozowe)

  • Pakowanie oraz zabezpieczanie dostaw wychodzących

  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy

  • Pomoc w bieżących zadaniach działu

  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie i/lub spedycji

  • Dobra obsługa komputera, w tym pakietu Office

  • Umiejętność pracy w zespole, rzetelność, dokładność, szybkie uczenie się

  • Radzenie sobie z sytuacjami trudnymi oraz pracą pod presją czasu

  • Zaangażowanie w powierzone zadania i odpowiedzialność za ich realizację

  • Gotowość do pracy w 8h dziennie 5 dni w tygodniu

To oferujemy

  • Praca na pełny etat – w firmie o ustabilizowanej pozycji

  • Miejsce pracy w Warszawie na Pradze Północ

  • Praca w młodym i pozytywnie ukierunkowanym zespole

  • Możliwość rozwoju

  • Kafeteria benefitów

  • Pyszna, świeżo zmielona kawa

  • Program poleceń pracowniczych

  • Imprezy integracyjne

  • Nagrody jubileuszowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 913670285