2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Mazowieckie
  6. Spedycja - Piaseczno
Dodane 02 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. logistyki

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • organizację i koordynowanie transportów

  • dbałość o jakość i terminowość świadczonych usług

  • nadzorowanie pracy kierowców

  • efektywne planowanie floty przy użyciu dostępnych narzędzi, optymalizację kosztów

  • efektywną współpracę z pozostałymi pracownikami firmy

Nasze wymagania

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • mile widziana znajomość giełd transportowych

  • mile widziana znajomość podstawowych zagadnień związanych z transportem: min. Konwencja CMR, czas pracy kierowców itp.

  • mile widziana dobra znajomość excela

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność

  • poszukujemy osoby chętnej do nauki w branży logistycznej i transportowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie: pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - zawsze na czas

  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole nastawionym na współpracę

  • Nowoczesne warunki pracy, przyjazną atmosferę

  • Realną szansę rozwoju i awansu (udział w rekrutacjach wewnętrznych)

  • Opiekuna przy wdrożeniu

  • Wiele benefitów m. in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

O nas

Jeśli szukasz pracy, w której będziesz mógł stale się rozwijać, poszerzać swoją wiedzę, liczyć na wsparcie zespołu, czuć się swobodnie i stabilnie to aplikuj już teraz i dołącz do naszego zespołu! Z nami możesz przekraczać granice i tworzyć logistykę przyszłości!

W Point of View od lat zajmujemy się gospodarką magazynową oraz wynajmem nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w centralnej Polsce. Przechowujemy, pakujemy, sortujemy i dostarczamy produkty w maksymalnym bezpieczeństwie i z uwzględnieniem najwyższych standardów jakości. Pracujemy w kulturze opartej na otwartości, dzieleniu się wiedzą, zaangażowaniu, współpracy i ciągłym doskonaleniu się.

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 798298741