2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Białołęka
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekrutacji i kontaktu z personelem

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gowork.eu to dynamicznie rozwijająca się firma w branży opiekuńczej, która stawia na innowacyjność i profesjonalizm. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług opiekuńczych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Aktualnie do naszego zespołu szukamy:

Specjalisty ds. rekrutacji i kontaktu z personelem

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

·        Szkolenia branżowe oraz wsparcie doświadczonego zespołu.

·        Praca w godzinach 9-17 w siedzibie firmie

·        Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, itp.).

Zadania:

·        Aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie długotrwałych relacji

·        Przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych

·        Raportowanie wyników

Wymagania:

·        Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w branży opiekuńczej

·        Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami.

·        Wysokie kompetencje negocjacyjne

·        Kreatywność, inicjatywa oraz samodzielność w działaniu.

·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

·        Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Jak aplikować:

Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz olx

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 894173233