2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Płońsk
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. importu

Lokalizacja

Płońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Typ umowy: Umowa o pracę

Firma DURASAN TRADING Sp. z o.o. poszukuje obecnie kandydatów do pracy w dziale obsługi klienta na stanowisku:

Zadania:

  • Obsługa i kontakt z dostawcami

  • Realizacja zamówień złożonych przez klienta

  • Współpraca w ramach transportu i logistyki

  • Współpraca z działem zakupów międzynarodowych

Oczekiwania:

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym lub umiejętne posługiwanie się komunikatorem z tłumaczem

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

  • Samodzielność i kreatywność

  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w młodym i energicznym zespole

  • Pracę jednozmianową.

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do umiejętności

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Znajomość programu COMARCH OPTIMA

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swoich aplikacji z dopiskiem „Młodszy specjalista ds. Importu” na adres mailowy, ewentualnie o dostarczenie CV do siedziby spółki pod adres: ul. Północna 10G, 09-100 Płońsk co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Durasan Trading Sp. z o.o., na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego”.

Jednocześnie informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Durasan Trading Sp. z o.o. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Płońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płońsk
ID: 904056428